Home : Brands : Festive : Food Displays Cold : Festive ACCL12/AB Avon LO Angled Back 1200mm Compact Chilled Display Cabinet
Festive ACCL12/AB Avon LO Angled Back 1200mm Compact Chilled Display Cabinet
Payment
  • 1200mm wide; Angled back
  • Display Height: 315mm
  • SlimLED lighting system with 12V safety off top rear rail
  • 4°C operating temperature
  • WARRANTY: 12 months Parts and Labour
  • Power: 10 A
  • Dimensions: 1200 x 830 x 555mm(H)