Home : Brands : Phoeniks : Adventys : Yellow Induction Y2500TTW Counter Top Induction Wok
Yellow Induction Y2500TTW Counter Top Induction Wok
Images are indicative only
Accessories
  • Powerful 2500W portable table top unit
  • Plug-in self contained cooking/wok
  • With Remote controller
  • Ceramic glass: 311 Diameter x 6mm
  • Power: 240V; 15A
  • WARRANTY: 13 months P & L
  • Dimensions: 385 x 480 x 150mm(h)