Home : Brands : Simply Stainless : Simply Stainless SS32-CCK-7-1200 Counter Conversion Kit
Simply Stainless SS32-CCK-7-1200 Counter Conversion Kit
Payment
  • To suit 1200mm wide dry benches
  • Stainless steel Counter Conversion Kit
  • 1.2mm thick stainless steel with a No.4 finish
  • Encloses 3 sides of matching 01 / 02 / 03 model benches
  • Supplied flat packed ready for assembly
  • Available for Sink Benches 05 and 06 models
  • Runners included for midshelf (optional accessory)
  • Lifetime Warranty See details
  • Dimensions: 1200 (L) x 700 x 900mm (H)