Home : Catering Equipment : Cake Displays : Festive ACCH12/SB Avon HI Square Back 1200mm Compact Chilled Display Cabinet
Festive ACCH12/SB Avon HI Square Back 1200mm Compact Chilled Display Cabinet
Payment
  • 1200mm wide; Square back
  • Display Height: 500mm
  • SlimLED lighting system with 12V safety off top rear rail
  • 4°C operating temperature
  • WARRANTY: 12 months Parts and Labour
  • Power: 10 A
  • Dimensions: 1200 x 830 x 740mm(H)