Home : Catering Equipment : Cake Displays : Festive : Cold : Festive ACDL12/AB Avon LO Angled Back 1200mm Drop-In Chilled Display Cabinet
Festive ACDL12/AB Avon LO Angled Back 1200mm Drop-In Chilled Display Cabinet
Payment
  • 1200mm wide; Angled back
  • Display Height: 315mm
  • SlimLED lighting system with 12V safety off top rear rail
  • Designed to operate at 3-5°C in room environments up 22°C
  • Removable door for cleaning
  • WARRANTY: 12 months Parts and Labour
  • Power: 10 A
  • Dimensions: 1200 x 830 x 335mm(H)