Home : Catering Equipment : Combi Ovens : 20 Tray : Rieber SK20-1/1GN-Kit 30 Tray Combi Starter Pack
Rieber SK20-1/1GN-Kit 30 Tray Combi Starter Pack
Images are indicative only
POA or Discontinued
Payment
  • Kit includes
  • 10 x Rieber G11 054 1/1 GN perforated 55mm deep
  • 10 x Rieber G11 065 1/1 GN solid pan 65mm deep
  • 10 x Rieber G11 020 1/1 GN solid pan 20mm deep