Home : Catering Equipment : Food Displays Cold : Bonvue : Square Glass : Bonvue GAN-1800RF3 3 Tier Modern Cake Display 1800mm
Bonvue GAN-1800RF3 3 Tier Modern Cake Display 1800mm
Payment
  • Capacity: 925L
  • 3 shelves plus base
  • Stainless steel mirror base
  • 32ºC ambient at 60% RH
  • Warranty: 12 months Parts and Labour
  • Power: 240V; 10A; 870W
  • Dimensions: 1800 x 730 x 1350mm(h)