Arneg GENIUS-125-1360 OSCARTIELLE H125 Genius Semi Vertical Display
Images are indicative only
  • 2 rows of shelves 180 & 360mm
  • Single lighting canopy
  • Adjustable shelves with PVC price holder
  • 480mm white base tray
  • White internal, White external
  • Built-in tropicalized condensing unit R404a
  • Electric defrost
  • 2 endwalls with thermopane glass infill
  • Electronic controller
  • Digital thermometer
  • Manual night blind
  • Automatic evaporation of condensing water
  • Ball bearing condenser fan
  • Working Temperature: 0°C/+2°C
  • Warranty: 12 months Parts and 1 Month Labour
  • Power: 10 Amps
  • Dimensions: 1360 x 690 x 1257mm[h]