Home : Catering Equipment : Stainless Steel Benches : Simply Stainless SS06-2100 Double Sink Bench
Simply Stainless SS06-2100 Double Sink Bench
Payment
  • Double Sink bowls 450 x 450 x 300[d]
  • Centre positioned sinks
  • Pipe undershelf
  • 1.2mm gauge, high quality stainless steel
  • Legs: 38 mm round SS tube frame; satin polished
  • Adjustable plastic feet
  • Pre−punched waste hole to suit 90mm waste
  • Supplied flat packed ready for assembly
  • Rear splashback 100 mm