Simply Stainless SS05-7-1500 Sink Bench
Payment
  • Sink bowl 450 x 450 x 300[d]
  • Available with Centre; Left or Right sink
  • Please specify with order
  • 1.2mm gauge, high quality stainless steel
  • Legs: 38 mm round SS tube frame; satin polished
  • Adjustable plastic feet
  • Undershelf: Pot Rack
  • Supplied flat packed ready for assembly
  • Rear splashback 150 mm
  • Pre−punched waste hole to suit 90mm waste