Simply Stainless SS31-WD-900 Infill Benches Waldorf Profile
Payment
  • Profile of bench to match Waldorf equipment
  • 1.2mm thick stainless steel
  • 1.2mm thick 38mm diameter round stainless steel tube legs
  • Adjustable stainless steel disk feet supplied
  • 1.2mm thick stainless steel under-shelf with top hat stiffening
  • Supplied flat packed ready for assembly
  • Lifetime Warranty See details
  • Dimensions: 900 (L) x 805 x 900mm (H)