Robot Coupe CMP300VV Compact Power Mixer
  • Self speed regulation system
  • Capacity: 30 Litre
  • High-power motor: + 15% for greater efficiency
  • Shaft length: 300 mm
  • Supplied with stainless steel wall support
  • Power: Single phase; 370 Watts
  • Warranty 2 years Parts & Labour
  • Length: 660 mm; 94 mm Ø