Home : Catering Equipment : Stick Blenders : Robot Coupe : Robot Coupe CMP350VV Compact Power Mixer
Robot Coupe CMP350VV Compact Power Mixer
Payment
  • Variable speed 2300 − 9600 rpm
  • Capacity: 45 Litre
  • Self speed regulation system
  • High-power motor: + 15% for greater efficiency
  • Shaft length: 350 mm
  • Supplied with stainless steel wall support
  • Power: Single phase; 400 Watts
  • Warranty: 2 years Parts & Labour
  • Length: 700 mm; 94 mm Ø