Home : Catering Equipment : Food Displays Hot : Bonvue : Curved Glass : Bonvue GN-660HRT Countertop Square Glass Hot Food Display 660mm
Bonvue GN-660HRT Countertop Square Glass Hot Food Display 660mm
Payment
  • Gross Volume: 68L
  • Insulating glass both sides
  • Heating tube system
  • 2 x Adjustable shelves
  • Slide door in the back
  • LED light
  • Dixell digital temperature controller
  • Temp range: 40 - 65°C
  • Stainless steel exteriors & interiors
  • Warranty: 12 months Parts and Labour
  • Power: 450W; 220V; 50hz
  • Dimensions: 660 x 530 x 730mm(h)