Home : Brands : Noaw : Noaw NS350HDG Heavy Duty Gear Driven Slicer
Noaw NS350HDG Heavy Duty Gear Driven Slicer
Payment
  • Blade diameter 350 mm
  • Manual carriage operation
  • Gravity feed
  • Heavy duty, robust construction
  • Ideal for heavy loads like cheese
  • High volume output
  • Large Deli's, cafes, restaurants, butcher shops & supermarkets
  • Height of cut 260 mm
  • Length of cut 300 mm